V jakých případech je vhodné obrátit se na designéra?

Možná kupujete nový byt nebo dům… Možná jste se zrovna přestěhovali… Možná už dávno bydlíte… Jen si nějak nevíte rady se zařízením. Nevíte jak pracovat s dispozicemi, barvami a materiály. Neorientujete se v nabídce na trhu. Nejste si jisti, co by se k Vám hodilo. Možná ale přesně víte, co chcete… Jen tak nějak nevíte, jak na to. Třeba už jen potřebujete doladit detaily? Nemůžete se domluvit jaký vybrat obraz, kam umístit poličku? Nebo nevíte, kde sehnat ten správný designový kousek, po které toužíte? Všechny tyto případy jsou těmi, kdy je vhodné se obrátit na designéra.

Spoustu lidí se o design a o to, jak by měl vypadat jejich vysněný interiér, zajímá. Spoustu lidí se na zařizování těší! Ale i tak se může stát, že nakonec tápou. Najednou si nemohou vybrat z té spousty možností. Neznají třeba základní designérská pravidla a mohou tak udělat spoustu chyb. Nebo nakonec zjistí, že nakoupili vše, co se jim líbí, ale výsledný dojem není takový, jaký by měl být. Že to zkrátka „ nějak není ono“. Investice do služby designéra je v poměru s částkou vynaloženou na zařízení malá a rozhodně se nakonec vyplatí. Nejen, že nekupujete věci, které se nakonec do interiéru vůbec nehodí, ale designér Vám také pomáhá zorientovat se v široké nabídce, která v současné době na trhu je. Předvídá dopředu – například, kde bude potřeba elektroinstalace a organizuje jednotlivé kroky. Ve vizuálech může zobrazit různé varianty, když se nemůžete rozhodnout, co by bylo nejlepší. A často přijde s řešením, které by vás nikdy nenapadlo.

Není nutné si nechat vše zařídit na klíč včetně realizace. Spoustu lidí rádo zapojí svoji invenci, um a šikovnost. Jen zkrátka ocení trochu pomoci jak vše sladit tak, aby výsledek byl přesně podle jejich představ.

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.